Hemen zaude: Hasiera Zerbitzuak Kirol Zerbitzuak Aldez aurretik izena ematea

Aldez aurretik izena ematea ikastaroetan

IKASTAROAK 2022

Larrea kiroldegiko ikastaroetako matrikulazioari buruzko informazioa:

1.- Jarduera bakoitzeko ordutegi batean bakarrik izen eman daiteke, ez dira onartuko jarduera berdinean ordutegi bat baino gehiagotan emandako izen emateak (adibidez pilates astelehen-asteazkenak 18:00etan eta astearte-ostegunak 19:30ean).

2.- Abonatuak izan ez, eta 2022ko urtarrila-martxoko ikastaroetan izena emateko, abonua egin nahi dutenek, azaroaren 25era bitartean bete behar dute alta eskaria (E085 imprimakia)

Zerrendak eta matrikula berrestea

1.- Kiroldegira hurbildu beharko da, zerrendetan egiaztatzeko ea plaza esleituta duzuen. Zerrendak abenduaren 10ean argitaratuko dira.
2.- Hala bada, eta plaza berresteko, harreran eskuragarri egongo den inprimakia bete, sinatu eta entregatu beharko da.
3.- Inprimakia entregatu ondoren, matrikula formalizatutzat joko da. Entregatzeko azken eguna abenduaren 16a izango da; ezarritako epean aurkeztu ezean, plaza izateko eskubidea galduko da.
4.- Ordainketa helbideratuta egingo da, inprimakian zehaztutako kontu-zenbakian.
5.- Plazarik esleitu ezean, itxaron-zerrendak abenduaren 20an eta 21ean aterako dira.

Helduentzako jarduera gidatuak eta igeriketa ikastaroak

Urtarrila - Otsaila - Martxoa  (izen-emate orria)

Aurre izen ematea: Azaroaren 22tik 30era

  • Zozketa: Abenduaren 3an
  • Onartuen zerrenda: Abenduaren 10ean
  • Matrikula baieztapenaren azken eguna: Abenduaren 16a
  • Esleitutako plaza hutsen ordainketa: Abenduaren 20an eta 21ean
  • Plaza hutsak: Abenduaren 23tik aurrera

 

Mantenimendu gimnasia: (45’)

  • 09:30   astelehen, asteazken, eta ostiraletan


Girotze fisiko orokorra:  (45’)

  • 10:30   astelehen, asteazken, eta ostiraletan


G.A.P:  (45’)

  • 20:30     astearte eta ostegunetan
  • 19:30    astelehen eta asteazkenetan

 

Xumba: (45’)

  • 19:30     astearte eta ostegunetan
  • 20:30     astelehen eta asteazkenetan


Pilates: (45’)

  • 9:30    astearte eta ostegunetan
  • 19:30  astearte eta ostegunetan
  • 18:00  astelehen eta asteazkenetan
  • 20:30  astelehen eta asteazkenetan


Spinbike: (45’)

  • 13:30 astearte eta ostegunetan
  • 18:00 astearte eta ostegunetan
  • 19:15 astearte eta ostegunetan
  • 20:15 astearte eta ostegunetan
  • 19:15 astelehen eta asteazkenetan
  • 20:15 astelehen eta asteazkenetan


Aquagym: (45’)

  • 13:15 astearte eta ostegunetan


Helduentzako igeriketa

  • Hastapena:   20:00-20:45   astelehen, asteazken, eta ostiraletan
  • Hastapena I  20:45-21:30  astelehen, asteazken, eta ostiraletan 
  • Hobekuntza: 20:00-20:45  astearte eta ostegunetan 

 

Umeentzako jarduera gidatuak eta igeriketa ikastaroak

Umeentzako igeriketa


Hiru hilekoa:  Urtarrila -  otsaila - martxoa
(izen-emate orria)

17:00-17:45      astelehen, asteazken, eta ostiraletan  hastapena II
17:45-18:30      lastelehen, asteazken, eta ostiraletan  ezagutzea
18:30-19:15      astelehen, asteazken, eta ostiraletan   hobekuntza
17:00-17:45      astearte eta ostegunetan hastapena I
17:45-18:30      astearte eta ostegunetan hastapena I
18:30-19:15      astearte eta ostegunetan hastapena II

Larunbat eta igandeetan: Urtarrilaren 15etik martxoaren 13ra

10:00-10:45  Ezagutzea: 4-5 urte
10:00-10:45  Hastapena II: 4-5 urte
11:00-11:45   Hastapena I : 4-5-6 urte
11:00-11:45   Hobekuntza: 7-8 urte
12:00-12:45   Ezagutzea: 4-5 urte
12:00-12:45   Hastapena II: 6-7-8 urte
12:45-13:30   Hastapena I:  4-5-6 urte
12:45-13:30   Hobekuntza:  5-6 urte