Hemen zaude: Hasiera Zerbitzuak Kirol Zerbitzuak Aldez aurretik izena ematea

Aldez aurretik izena ematea ikastaroetan

IKASTAROAK 2022

Larrea kiroldegiko ikastaroetako matrikulazioari buruzko informazioa:

1.- Jarduera bakoitzeko ordutegi batean bakarrik izen eman daiteke, ez dira onartuko jarduera berdinean ordutegi bat baino gehiagotan emandako izen emateak (adibidez pilates astelehen-asteazkenak 18:00etan eta astearte-ostegunak 19:30ean).

2.- Abonatuak izan ez, eta 2022ko apirila-ekaina ikastaroetan izena emateko, abonua egin nahi dutenek, alta eskaria (E085 imprimakia) entregatu beharko dute izen ematea burutu aurretik.

Zerrendak eta matrikula berrestea

-  Martxoaren 11n plazen zozketa egingo da.

-  Abonatuek lehentasuna dute kirol-ikastaroetarako izen-emateen zozketan.

-  Martxoaren 15ean Larrea kiroldegiko iragarki-oholean argitaratuko dira lekua lortu duten pertsonen izenak; interesatuei dagokie zerrenda horretan agertzen diren egiaztatzea.

- Martxoaren 21a da matrikula konfirmatzeko ordainketa-konpromisoaren imprimakia (E144) Larrea kiroldegian entregatzeko azken eguna.

 -  Itxaron-zerrendako pertsonek martxoaren 24an eta 25ean entregatuko dute ordainketa-konpromisoa (E144) Larrea Kiroldegian.

 -  Plaza lortu eta ikastaroa ordaintzeko konpromisoa (E144) ezarritako epean entregatzen ez duten eskatzaileek leku horretarako eskubidea galduko dute.

 -  Epe hori igarotakoan, erreserba-eskubide guztiak galduko dituzte, eta leku hutsak geratuz gero, martxoaren 29tik aurrera eskuragarri egongo dira Larrea kiroldegiko harrerara joaten diren eta interesa duten ikastaroa ordaintzen duten pertsonentzat, iritsiera ordenari jarraiki.

Helduentzako jarduera gidatuak eta igeriketa ikastaroak

Apirila - Maiatza - Ekaina  (izen-emate orria)

Aurre izen ematea: Martxoaren 1etik 9ra

  • Zozketa: Martxoaren 11an
  • Onartuen zerrenda: Martxoaren 15ean
  • Matrikula baieztapenaren azken eguna: Martxoaren 21a
  • Esleitutako plaza hutsen ordainketa: Martxoaren 24an eta 25ean
  • Plaza hutsak: Martxoaren 29tik aurrera

 

Mantenimendu gimnasia: (45’)

  • 09:30   astelehen, asteazken, eta ostiraletan


Girotze fisiko orokorra:  (45’)

  • 10:30   astelehen, asteazken, eta ostiraletan


G.A.P:  (45’)

  • 20:30     astearte eta ostegunetan
  • 19:30    astelehen eta asteazkenetan

 

Xumba: (45’)

  • 19:30     astearte eta ostegunetan
  • 20:30     astelehen eta asteazkenetan


Pilates: (45’)

  • 9:30    astearte eta ostegunetan
  • 19:30  astearte eta ostegunetan
  • 18:00  astelehen eta asteazkenetan
  • 20:30  astelehen eta asteazkenetan


Spinbike: (45’)

  • 13:30 astearte eta ostegunetan
  • 18:00 astearte eta ostegunetan
  • 19:15 astearte eta ostegunetan
  • 20:15 astearte eta ostegunetan
  • 19:15 astelehen eta asteazkenetan
  • 20:15 astelehen eta asteazkenetan


Aquagym: (45’)

  • 13:15 astearte eta ostegunetan


Helduentzako igeriketa

  • Hastapena:   20:00-20:45   astelehen, asteazken, eta ostiraletan
  • Hastapena I  20:45-21:30  astelehen, asteazken, eta ostiraletan 
  • Hobekuntza: 20:00-20:45  astearte eta ostegunetan 

 

Umeentzako jarduera gidatuak eta igeriketa ikastaroak

Umeentzako igeriketa


Hiru hilekoa:  Apirila -  maiatza - ekaina 
(izen-emate orria)

17:00-17:45      astelehen, asteazken, eta ostiraletan  hastapena II
17:45-18:30      lastelehen, asteazken, eta ostiraletan  ezagutzea
18:30-19:15      astelehen, asteazken, eta ostiraletan   hobekuntza
17:00-17:45      astearte eta ostegunetan hastapena I
17:45-18:30      astearte eta ostegunetan hastapena I
18:30-19:15      astearte eta ostegunetan hastapena II

Larunbat eta igandeetan: Apirilaren 23tik ekainaren 19ra

9:15-10:00 Hastapena I: 4-5-6 urte

10:00-10:45  Ezagutzea: 4-5 urte
10:00-10:45  Hastapena II: 4-5 urte
11:00-11:45   Hastapena I : 4-5-6 urte
11:00-11:45   Hobekuntza: 7-8 urte
12:00-12:45   Ezagutzea: 4-5 urte
12:00-12:45   Hastapena II: 6-7-8 urte
12:45-13:30   Hastapena I:  4-5-6 urte
12:45-13:30   Hobekuntza:  5-6 urte