Hemen zaude: Hasiera Albisteak Euskaltegia: 2012 - 2013 Behin behineko zerrendak

Euskaltegia: 2012 - 2013 Behin behineko zerrendak

2012/09/27
2012 - 2013 ikasturtean maila ezberdinetan onarturikoen zerrendak

OHARRA: Ikasle izateko matrikula irailaren 28rako gauzatu behar duzu, ordu bata baino lehen. (IDAZKARITZA).

2012/13 Ikasturtea

BEHIN-BEHINEKO ZERRENDAK

1. URRATSA

Arratsaldez - (19:00-21:30)

1.    AFONSO AFONSO, Jose Leonardo
2.    ALBERDI AMIGO, Izaskun
3.    ANISOARA IUDA
4.    ANTOLIN CONDE, Maite
5.    CADIÑANOS GAGO, Elena
6.    EXTREMIANA LONGO, Pilar
7.    FERRERAS GELOZAGA, Ana Myriam
8.    IBAÑEZ VALBONA, Ricardo
9.    MENENDEZ FERRER, Mª Cruz
10.    PEÑA GARCIA, Idoia
11.    ROLDAN CACERES, Manuel
12.    SANZ GOMEZ, Eva Mª
13.    SOTELO RODRIGUEZ, Diego
14.    TXABARRI CALLES, Joseba Andoni

1. MAILA

3./4. URRATSAK

Goizez - (10:00-12:30)

1.    AFONSO CAMACHO, Aitziber
2.    BIKANDI MENDIETA, Aitor
3.    GARCIA GARCIA, Patricia
4.    GUERRERO MILLA, Ana
5.    LEON PADILLA, Mª Teresa
6.    RESTREPO RIVERA, Viviana
7.    ROBLES FRANCO, Claudia Angelica
8.    ROSA MEJIAS, Mª Jose
9.    TUDANCA RODRIGUEZ, Jose Mª

5./6. URRATSAK

Goizez - (10:00-12:30)

1.    APARICIO VELADO, Araceli
2.    ARNAIZ ORODEA, Yolanda
3.    BALADRON SANTIAGO, Agustin
4.    DENIS GORROÑO, Mª Luz
5.    MANGAS GAMERO, Mª Antonia
6.    MESONERO FLORES, Maider
7.    PEREZ RODRIGUEZ, Isabel
8.    REQUEJO UNZURRUNZAGA, Alberto
9.    SAN EMETERIO ARES, Susana

1. MAILA

Arratsaldez - (19:00-21:30)

1.    ALVAREZ AGIRRE, Iratxe
2.    ANTOLIN IZAGIRRE, Aratz
3.    ARIAS LASO, Mª Carmen
4.    AZKUENAGA URIARTE, Nekane
5.    CAMINERO MARTIN, Mª Asun
6.    DIAZ-MORENO VALDERAS, Estibaliz
7.    FERNANDEZ RUIZ, Marciana
8.    FERNANDEZ SANCHEZ, Amaia
9.    MARTINEZ MORAN, Igor
10.    RECIO TARANILLA, Sonia
11.    RODRIGUEZ MORAL, Mª Beatriz

2. MAILA

Goizez – (10:00-12:30)

1.    AGIRRE ZARATE, Janire
2.    ALZAGA ARMENDARIZ, Karmele
3.    BERNAL GALINDO, Yaiza
4.    BRAVO AYUSO, Belen
5.    DE CASTRO BASCONES, Ruben
6.    DEL HOYO FERNANDEZ, Loly
7.    FERNANDEZ GUTIERREZ, Isvieta
8.    HERNANDEZ HERNANDEZ, Jose Luis
9.    MARQUEZ PALMA, Estibalitz
10.    MARTINEZ ROMAN, Monica
11.    RAJADO JIMENEZ, Pedro
12.    REKALDE NAVARRO, Iratxe

Arratsaldez - (18:00-20:30)

1.    AURREKOETXEA LORENZO, Onintza
2.    BILBAO URIGÜEN, Mª Luz
3.    DEL BARRIO PERTICA, Pia
4.    MARTIN MARTIN, Mª Antonia
5.    MUÑOZ GALERA, Juan Carlos
6.    OBREGON QUIROGA, Ainara
7.    ROBLEDO ROMERO, Yasmina
8.    ROBLES DIAZ, Sonia
9.    SANCHEZ ALUSTIZA, Agurne Miren
10.    SILVA GALLARDO, Mª Carmen
11.    VELASCO GUTIERREZ, Monika

2. MAILA

Arratsaldez - (19:00-21:30)

1.    CAMPILLO SANCHEZ, Jon
2.    DE LA PARTE GUTIERREZ, Mª Carmen
3.    DELGADO BAZ, Ana Mª
4.    ELEZCANO LEIBAR, Asier
5.    MARSAN SIRIA, Yudi
6.    OLANO SANCHEZ, Minerva
7.    OLAZARRI GORDO, Ana
8.    PEREZ FERNANDEZ, Angel
9.    RUIZ, Rosa Belen
10.    UMARAN MUGICA, Roberto

3. MAILA

Goizez – (10:00-12:30)

1.    ARIAS GARRIDO, Silvia
2.    AVILES GONZALEZ, Eider
3.    BARROCAL MORILLO, Julia
4.    BEITIA MARTIN, Maite
5.    DE CASI ORTUONDO, Itziar
6.    GOYOGANA MACAZAGA, Ioar
7.    GURTUBAI UGARTE, Leire
8.    MARINO PASCUAL, Oskar
9.    MATILLA MARTIN, Lidia
10.    PEREZ PINEÑO, Maite
11.    SISTIAGA ETXEBARRIA, Kimetz

Arratsaldez – (18:30-21:00)

1.    ALCIBAR ARRESE, June
2.    ALIAS VASALLO, David
3.    ARETXABALETA ZAMALLOA, Ana
4.    CAMINERO MARTIN, Mª Carmen
5.    ECEOLAZA URIZ, Arantza
6.    FRANCO MARTINEZ DE MURGIA, Irune
7.    LOPEZ RUIZ, Rosana
8.    MARCOS ALONSO, Clara M.
9.    MARTIN LOPEZ, Juan Jose
10.    MEZO ZABALA, Ibon
11.    REAL ALIAS, Lutxi
12.    RECIO VADILLO, Jon Ander
13.    VILLANUEVA MANGAS, Beatriz

AUTOIKASKUNTZA

1.    AMO PADILLA, Begoña
2.    GOMEZ TORRES, Mertxe
3.    ALBONIGA-MENOR JAUREGIZAR, Jose Ramon
4.    BADIOLA IZAGIRRE, Jose Ignacio
5.    LADERO AUÑON, Lorena
6.    LANGARA LAZARO, Olatz
7.    LEAL DEL FABBRO, Naiara
8.    LUCAS GARCIA, Sara
9.    ORDEÑANA ANTOÑANZAS, Itxaso
10.    PADILLA CALIZ, Irune
11.    SAGARNA REMENTERIA, Alberto
12.    TEJEDOR RUBIO, Rocio
13.    URIARTE DIANA, Ana
14.    VILLA CORBACHO, Manuela